Ankara Çocuk Bakıcısı Çocuk Bakıcı

Çocuk Bakıcı

Çocuk Bakıcı almak için profesyonel kişilerden destek alabilirsiniz. Günümüzde çalışan anne sayısının her geçen gün artması sebebi ile deneyimli ve güvenilir çocuk bakıcısı ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Son yıllarda teknolojinin ciddi oranda gelişmesi eski usul yaşlılarımızın yani anneanne ve babaanne gibi tecrübeli kişilere emanet etme oranı oldukça düşük seviyede gerçekleşmektedir. En büyük sebebi her geçen gün teknolojinin gelişmesi ve günümüz çocukların çağa ayak uydurması olmaktadır. Ad Group Danışmanlık Ankara çocuk bakıcısı kapsamında alacağınız hizmet,

Ad Group Danışmanlık farkı ile çocuklarınızın güvenilir kişilerden hizmet alması, Yabancı dile sahip bakıcı tercihi yapılarak çocuklarınızın temelden eğitim alması, Kuşaklar arası bilim ve teknoloji alanında büyük farklar oluşmasının önüne geçme, Hizmet veren tüm personelimiz çalışma ehliyetine sahip olan kişilerden oluşmaktadır. İşkur kaydı bulunan işletmemiz tüm yasal sorumluluklar yerine getirilerek hizmet vermektedir. Çocuk bakıcısı olarak görevlendirilen personelimiz asla sigara kullanmamaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu(alerji-hastalık) olmayan personellerimiz görevlendirilmektedir. İlk yardım konusunda bilgi sahibi, Sabırlı ve işini zevkle gerçekleştiren kişiler tercih edilmektedir. Ailenizin düzenine ayak uydurabilecek güler yüzlü ve Çocuklar ile iletişimi olan bir çocuk bakıcısı ekibimiz bulunmaktadır.

Geleceğimiz olan çocuklarımıza profesyonel bakıcı desteği almanız en tabii hakkınızdır. Uzun yıllar bakıcılık sektöründe hizmet veren firmamız aramız olduğunuz özelliklerde çocuk bakıcısı sizlere temin etmektedir. Bizlere ulaşarak bildirmiş olduğunuz bakıcı ihtiyacınıza uygun özellikleri taşıyan personellerin en 3 tanesine ait profil resimleriyle beraber referanslarıyla sizlere sunmaktadır.
Çocuk bakıcısı olarak hizmet vermiş olduğumuz sektörde sizlere temini sağlanacak kişilerin tüm detaylı analizi yapılarak sizlere yönlendirilmektedir. Asla işini düzgün yapmayan yada yapamayan uzmanlık alanı olmayan kişileri tarafınıza yönlendirme yapmıyoruz.

Deneyimli Çocuk Bakıcısı

Daha öncesinde ve hali hazırda çalıştığımız yüzlerce aileye iyi bir hizmet vererek marka değerimizi bu seviyelere çıkartmış bulunuyoruz. İyi bir hizmet ve mutlu aileler bizlerin önceliğidir. Bizlere ulaştığınız gün sizlere göndermiş olduğumuz çocuk bakıcısı profillerinden birini seçerek bizlere bildirebilirsiniz. Eğer mesai saatleri içerisinde bizlere dönüş sağlarsanız aynı gün içerisinde sizlere personel desteği sağlanabilmektedir. Günümüz şartlarında ev hanesini tek kişinin geçindirmesi çok zor olduğunu biliyoruz. Annelerimizin de çalışarak ev bütçesine katkıda bulunması gerektiği ve evlatlarının da tek kalamayacağını kendi aile yapımızdan da tecrübeliyiz. Bizler bu sektörde profesyonel danışmanlık hizmet ihtiyacını tespit ederek yıllar önce firmamızı kurmuş bulunmaktayız. Bu günlere kadar çalışmış olduğumuz tüm ailelerin bizlerden ne denli memnun kaldığını yada nasıl bir aile sıcaklığı gördükleri 100’lerce referansımız ile sabitlenmiştir.

Referanslı Çocuk Bakıcısı

Sizlere sunduğumuz en iyi 3 resimli uzmanımız içerisinden sizlere seçme imkanı sunuyoruz. Bakıcılık sektörüne profesyonellik getirerek ülkemizde bu sektörde bir devrim gerçekleştirmiş bulunmaktan övünç duyarız. Bizlere İrtibat numaralarımızdan 7 / 24 ulaşabilirsiniz. Hem personel temini hemde herhangi bir konu hakkında bizlere danışabilirsiniz. Uzmanlık alanımız olan bir çok konuda sizlere destek vermekten memnuniyet duyarız. Ad Group Danışmanlık olarak tüm çocuklarımız bizler için kıymetlidir. Onlar bu ülkenin geleceği ve teminatıdır. İyi bir gelecek çocukluk döneminden başlar ve devam eder. Sürekli günün her saati çocuklarınızın yanında olamazsınız. Bu sebeple iyi bir eğitim iyi bir gelecek demektir. Ad Group Danışmanlık olarak Ankara ilçelerinde tüm bakıcı hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır.

Hasta bakıcı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcısı gibi tüm bakıcı ihtiyaçları yasal sorumluluklar yerine getirilerek gerçekleştirilmektedir.

 

Çocuk Bakıcı Hizmeti

No Image Found
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?