Ankara Refakatçi Hizmeti

EVDE HASTANEDE REFAKATÇİ HİZMETİ

Evde yaşlı bakımı ile aile bireylerine destek olarak örneğin Ankara’da ikamet edemediğinden ya da yoğunluğundan dolayı destek veremeyen aile bireyleri için de uygundur.

Evde bakımın en önemli katkısı yaşlı ya da hasta kişinin kendi evinde bakım hizmetine ulaşabilmesi ve ihtiyaçlarının giderilmesidir. Yaşam kalitesini artırma olanağı sağlayarak evde bakıma ihtiyaç duyan bireyler için daha fazla dinlenme olanağı sunmaktayız.

ANKARA’DA REFAKATÇİ HİZMETİ

Gerek sektör tecrübesi, gerek konusunda uzman personellerimiz ile yatılı hasta bakım, gündüz hasta bakım hizmetine en iyi şekilde cevap verebilmekteyiz.  Ankara’da yaşayan hastalarınıza veya yaşlılarınıza evde hasta bakım görevini yerine getirmesini istediğinizde personellerimiz ile destek vermekteyiz.

DENEYİMLİ ÇALIŞANLAR

Deneyimli çalışanlarımız ile kendi evlerinden çıkmadan bildiği ve alıştığı ortamlarda bakım hizmeti sunulan yaşlıların ruhen ve fiziki olarak daha iyi hissettikleri görülmektedir. Sağlık konusunda sıkıntı yaşayan yaşlılarımıza hassasiyetle kendi ev ortamlarında güvenli bakımı sağlanarak aile içinde mutlu bir çözüm getirmekteyiz.

Yapılan anlaşmalara binaen yaşlılarımızın yemeklerinin hazırlanması, evin temizliğini ve hijyeninin sağlanması, ilaçlarının verilmesi gibi ihtiyaçlar giderilmektedir. Tecrübelerimiz ile oluşturduğumuz personellerimizi güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve referanslı seçmekteyiz böylece evde yaşlı bakımını profesyonellikle sunmaktayız.

TAM MESAİ REFAKATÇİ HİZMETİ

Hasta bakıcılarımız tercihinize yönelik evde veya hastanede sabahtan akşama, tam mesai veya 24 saat hastanın yanında kalarak günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Tercihiniz tam gün, yarım gün, refakat veya 24 saatlik olarak değişebilir, böylece size uygun deneyimli personelimizi yönlendirmiş oluruz. Ücretsiz danışmak için iletişim bilgilerimiz bölümünden bize ulaşabilir ve hasta bakıcı ya da yaşlı bakıcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hastane refakat hizmetimiz de mevcut olup belirlediğiniz saatler aralığında yardımcı olacak personellerimiz ile hasta bakım hizmetimizden destek alabilirsiniz.

 

Refakaçi Hizmeti

administrator

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

No Image Found
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?